Теоретична підготовка

Теоретичний курс - найголовніший етап навчання, адже як відомо, без теорії не буває практики. Досвідчені викладачі посприяють вашій успішній здачі теорії в Сервісному Центрі і навчать Вас всім необхідним критеріям, які необхідно знати до того, як сісти за кермо.

  Навчання по теорії проходить у вибраний вами час (ранок, вечір або вихідний день). Тривалість навчання - 3 місяці.

Під час навчання наші курсанти вивчають не просто Правила Дорожнього Руху, а й розглядають їх використання на прикладах. В закріпленні матеріалу, після проходження теми, чи групи тем, наші учні ознайомлюються із тестами, що використовуються на іспитах в Сервісних Центрах (раніше ВРЕВ). Ми здійснюємо поетапну підготовку до іспитів в СЦ, щоб у Вас не виникло складнощів при складанні іспитів. Якщо пропустили заняття, у вас є можливість відвідати його з іншою групою. Також, ми надаємо можливість, в домашніх умовах, готуватися до іспитів, за допомогою відео-уроків!

Практична підготовка

Досвідчені інструктори докладуть усіх зусиль і можливості, щоб познайомити Вас не тільки з елементами, необхідними для успішної здачі іспиту, а й навчать всім необхідним критеріям для того, щоб Ви максимально впевнено почували себе за кермом на жвавих дорогах мегаполісу.

Навчання водінню починається після вивчення основ теорії, так як учень несе повну адміністративну відповідальність за порушення ПДР. Запис на заняття проводиться в Індивідуальному порядку (пн.-сб., з 7:00 ранку). Початок і кінець практичного заняття - станція метро Либідська.

В ході занять Ви навчитеся настроювати авто "під себе", дізнаєтеся як правильно керувати транспортним засобом, паркуватися та маневрувати під час пересування при цьому не забуваючи про ПДР. Ви отримаєте важливий і такий необхідний досвід водіння, навчитеся вчасно реагувати на ситуації на дорозі, забезпечуючи повну безпеку собі і своїм пасажирам. Ви самостійно відчуєте реалії нашого міста.

Внутрішні іспити

По закінченню навчання, згідно із законодавством, учень зобов'язаний скласти внутрішні іспити з теоретичної та практичної підготовки. Свідоцтво про закінчення навчального закладу видається тільки після успішної здачі цих іспитів.

Теоретичний іспит

Теоретичний іспит складається із 20 запитань. Для позитивної здачі іспиту з ПДР учень може допустити не більше 2-х помилок. Теоретичний іспит складається необмежену кількість разів, поки не отримаємо позитивного результату. Після позитивної здачі іспиту з ПДР учень направляється на внутрішній іспит з водіння.

Практичний іспит

Практичний іспит проводиться на майданчику (надалі - автодром) або по місту. Учні, на своїх практичних заняттях з інструкторами, відпрацьовують елементи, необхідні для іспиту і практикують водіння по місту, щоб транспортний потік не був в новизну.

Після успішного складання внутрішніх іспитів, автошкола виписує Свідоцтво про закінчення навчального закладу, що являється допуском до іспити в Сервісному Центрі.

Програма навчання

 • ПДР та основи безпечного керування авто

  ПДР та основи безпечного керування авто

 • Обладнання та основи технічного обслуговування авто

  Обладнання та основи технічного обслуговування авто

 • Основи автотранспортного права

  Основи автотранспортного права

 • Надання першої медичної допомоги

  Надання першої медичної допомоги

 • Поетапна підготовка до іспиту в СЦ по їхній програмі

  Поетапна підготовка до іспиту в СЦ по їхній програмі

 • Підготовка по водінню: міські та екзаменаційні маршрути СЦ

  Підготовка по водінню: міські та екзаменаційні маршрути СЦ

 • Централізовані іспити в СЦ

  Централізовані іспити в СЦ


Онлайн підготовка до іспиту

R 01

Онлайн навчання

(логін та пароль надаються у школі)

R 01

Адрес

м. Київ
вул.Боженко, 86-г
(К. Малевича)
2-й поверх, кабінет 208

Телефон

(044) 332-56-55
(050) 820-60-02
(067) 242-80-42
(063) 988-20-25

Контакти

Ми у Фейсбук

Аналітика сайту