Іспити в Сервісному Центрі

Випускники нашої автошколи, незалежно від місця реєстрації, мають можливість складати іспити в м.Києві разом зі своєю групою! При цьому немає необхідності куди-небудь їздити за довідками. Не потрібно думати про те, яке авто Вам нададуть в Сервісному Центрі за місцем реєстрації. Потрібна лише Ваша готовність до іспитів, а з приводу документів, автомобілів, довідок подбаємо ми!

По закінченню навчання наші учні направляються на здачу іспитів в Територіальний сервісний центр 8042 регіонального сервісного центру МВС в м.Києві (раніше ВРЕВ), що знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Туполєва, 19. Автошкола організовує централізовану здачу іспитів. При здачі в Сервісному Центрі (далі СЦ), з групою присутній їх лектор.

На іспит необхідно мати при собі:

  • паспорт (пред'являється перед початком іспиту);
  • кулькова ручка (для підпису заяви на складання іспиту);
  • 227 грн. для оплати обов'язкового платежу за водійське посвідчення на пластиковій основі, без урахуванням комісії банку (сплачується на місці, в СЦ);
  • закордонний паспорт або правильний пропис прізвища та імені латиною.

Кандидат у водії після здачі іспиту з теорії, незалежно від результату, направляється на фотографування для водійського посвідчення. Документи про закінчення навчання подаються автошколою заздалегідь до СЦ.

Як дістатися до сервісного центру від станції метро

  • від ст.м.Нивки, ст.м.Святошин - маршрутка №13К (186), автобус №90;
  • від ст.м.Вокзальна, ст.м.Шулявська, ст.м.Дорогожичі, ст.м.Сирець - маршрутка №223;
  • від ст.м.Лук’янівська, ст.м.Дорогожичі, ст.м.Сирець - маршрутка №166, тролейбус №23.

до зупинки "вул.Стеценко" в простонародді "ДАІ", "МРЕО" або "Туполєва".

Теоретичний іспит

Перед початком іспиту кандидат у водії обов'язково пред'являє екзаменатору паспорт (для встановлення особи та місця реєстрації). Теоретична частина іспиту для отримання водійського посвідчення складається з 20 тестових запитань, на них відводиться 20 хвилин. Система випадково вибирає кожне запитання окремо. Екзаменаційний білет включає запитання з чотирьох тематичних категорій: 10 запитань для перевірки знань правил дорожнього руху, 4 - про влаштування й експлуатацію транспортних засобів, ще 4 стосуватимуться безпеки руху, а також 2 - надання першої медичної допомоги. Допускається 2 помилки. Результати іспитів фіксуються в екзаменаційній картці. Після успішно складенного теоретичного іспиту кандидат у водії направляється на іспит з водіння. В разі допущення більше 2-х помилок - іспит вважається не складеним. Повторне складання іспиту можливе не раніше, ніж через 5 днів, на 6-й. Теоретичний іспит складати можна скільки завгодно разів (перед кожною наступною здачею оплачується вартість перездачі - 13 грн. В касу СЦ + комісія банку).

Практичний іспит

Іспит з водіння — це апофеоз навчання в автошколі, після якого новоспечені автомобілісти отримають водійські права і стануть повноцінними водіями. Іспит з навичок керування транспортними засобами приймається на транспортному засобі, який повинен бути обладнаний додатковими педалями зчеплення (крім транспортних засобів з автоматичною коробкою передач) і гальмування, дзеркалом заднього виду для екзаменатора. Якщо особа проходила підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач, то складання іспиту з керування дозволяється на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач. Учні нашої автошколи здають іспит на тому авто, на якому проходили підготовку. Іспит проходить або на екзаменаційному майданчику (автодромі) СЦ, або по місту. Місце проведення іспиту визначає Сервісний Центр.
Для успішного складання іспиту необхідно проїхати маршрут, відповідно до всіх вимог дорожніх знаків, розмітки та світлофорів. Зі схемою автодрому Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

У випадку невдалої здачі, перескладання іспиту можливе не раніше, ніж через 5 днів, на 6-й. Для складання іспиту з водіння надається лише три спроби. У випадку не здачі практичного іспиту за ці три спроби, учень допускається до повторного складання, після надання Довідки про проходження додаткового повного курсу практичного водіння в автошколі. Для складання практичного іспиту, автошкола "АВЕТА" надає, в день офіційної здачі іспиту групою, автомобіль, на якому учень проходив навчання (входить у вартість навчання і додатково не сплачується).

У разі повторної здачі або здачі в будь-який інший день, кандидат у водії може скористатися автомобілем, на якому проходив навчання, за попередньою домовленістю зі своїм інструктором (сплачується додатково 250 грн. за автомобіль з МКПП або 300 грн. авто з АКПП.)

Кандидат у водії має право складати іспит на власному автомобілі, якщо він обладнаний додатковими органами керування та зеркалом заднього виду (вимоги п.3.7 Наказу МВСУ / МТЗУ / МОНУ / МПСПУ от07.09.2009 №385 / 934/828/337 і п.24.8 Постанови КМУ №1306 від 10.10.2001г.).
Після успішного складання іспитів в СЦ оформляється посвідчення водія національного зразка, міжнародного стандарту, і видається на руки разом з документами про закінчення автошколи (через 3-7 календарних днів після успішної здачі водіння).

Отримання водійського посвідчення

Для отримання посвідчення водія необхідно прийти в день, що Вам оголосили в СЦ, або в будь-який інший, після оголошеного (головне в робочий час СЦ). Посвідчення водія отримують ОСОБИСТО, маючи при собі оригінали паспорта та ідентифікаційного коду. В разі здачі іспитів не з першого разу, також необхідно мати квитанції з оплати за перескладання іспитів.
У віконці № 6,7 отримуємо:

  • свідоцтво про закінчення автошколи;
  • екзаменаційну картку;
  • довідку з водійської мед. комісії;
  • водійське посвідчення.
Режим роботи СЦ 8042:

ВТ - 9:00-19:00
СР - 9:00-18:00
ЧТ - 9:00-18:00
ПТ - 9:00-16:00
Обідня перерва 13:00-13:45
СБ - 9:00-16:00, без обідньої перерви
ПН, НД - вихідні

Адрес

м. Київ
вул.Боженко, 86-г
(К. Малевича)
2-й поверх, кабінет 208

Телефон

(044) 332-56-55
(050) 820-60-02
(067) 242-80-42
(063) 988-20-25

Контакти

Ми у Фейсбук

Аналітика сайту